Литвин упевнений, що опозиція не доб`ється дострокових парламентських виборів

Литвин упевнений, що опозиція не доб`ється дострокових парламентських виборівГолова Верховної Ради України Володимир Литвин упевнений, що опозиція не доб`ється дострокових парламентських виборів.

Про це він заявив в ефірі телеканалу Інтер в п`ятницю ввечері, 30 квітня.

“99% депутатів дуже хочуть продовжити свою роботу, тому я  переконаний, що ця ідея (блокування роботипарламенту з метою домогтися дострокових парламентських виборів) не будереалізована”, – сказав він.

З його слів, якщо опозиція буде реалізовувати сценарій блокування роботиВерховної Ради з метою домогтися дострокових парламентських виборів, то”депутати будуть швидко перебігати до коаліції”.

Раніше голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив провідсутність юридичних підстав для проведення позачергових парламентськихвиборів.

Нагадаємо, 27 квітня лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що масові акціїможуть змусити владу провести дострокові парламентські вибори. З її слів, якщоперевибори Ради не відбудуться, то немає гарантії “що через 2,5 роки у насвзагалі буде країна”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня