Регіонали спростували заяву Луценка про побиття нардепом Пінчуком юнаки

Регіонали спростували заяву Луценка про побиття нардепом Пінчуком юнакиСоюз молоді регіонів України спростував заяву екс-міністра МВС Юрія Луценка про те, що нардеп від ПР Андрій Пінчук зі своїми помічниками побив 19-річного громадянина Валентина Семенчука.Юнак відзначив, що взагалі не був знайомий з депутатом А. Пінчуком.

“Cтосовно ушкоджень, які нібито йому завдали в бійці, то він почуває себе добре і не має ні струсу мозку, ні перелому щелепи, і внутрішніоргани у нього в повному порядку, а брати участь у політичних чварахВалентин не бажає”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі Союзу зазначили, що вважають заяву Луценка “невдалою і погано підготовленою провокацією”.

“Проце свідчить і той факт, що присягу депутат Пінчук прийняв ще 30 березня2010. Луценко ж заявив, що це було 27 квітня”, – йдеться вповідомленні.

Нагадаємо,вчора, 30 квітня, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив проте, що народний депутат від Партії регіонів Андрій Пінчук, якийнещодавно склав присягу у Верховній Раді, побив біля свого будинкуюнака за те, що той зробив йому і його компанії зауваження, попросивши зробити тихіше музику. За його словами, Семенчук отримав струс мозку, перелом щелепи, пошкодження внутрішніх органів. Пізніше, в лікарні, медики діагностували у нього також відшарування сітківки ока.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня