Литвин заявив, що ремонт Верховної Ради обійдеться в мільйон гривень

Литвин заявив, що ремонт Верховної Ради обійдеться в мільйон гривеньАпарат Верховної Ради оцінює матеріальний збиток, нанесений залу засідань Ради під час заворушень 27 квітня, в більш ніж 1 мільйон гривень.

Як йдеться в повідомленні парламенту в п`ятницю, 7 травня, про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин в ефірі телерадіокомпанії Донбас, зазначивши, що документ з відповідною оцінкою апарат парламенту надав правоохоронним органам, відповідаючи на їхній запит.

За словами спікера, на відновлення технічного обладнання сесійної зали парламенту необхідно близько 98 тисяч гривень, на відновлення підлоги, покриття та меблів – 912 тисяч гривень.

Литвин також повідомив, що має намір найближчим часом звернутися до лідерів парламентських фракцій, представники яких брали безпосередню участь у подіях 27 квітня з пропозицією відшкодувати збиток, нанесений Верховній Раді.

Нагадаємо, 27 квітня, Верховна Рада України ратифікувала законопроект № 0165, що передбачає ратифікацію угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року. Прийняття законопроекту обернулося справжнім хаосом у залі засідань парламенту. Так, депутати від опозиції намагалися заблокувати проведення засідання Ради криками, свистом, а також бомбардуванням президії яйцями і димовими шашками, у той час як діюча коаліція наполягала на своєму. У запалі політичної боротьби в залі засідань відбулися десятки бійок, що переросли у справжні бійки народних обранців під прицілом численних теле-та фотокамер.

У результаті бійок, що відбулися, в яких взяли участь прихильники Свободи, за даними МВС, троє правоохоронців потрапили в лікарню з різними травмами. Медики встановили, що у двох співробітників міліції – закриті черепно-мозкові травми, забій грудної клітки та пошкодження м`яких тканин обличчя, а у третього міліціонера – удар стопи, отриманий в результаті падіння турнікета.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня