Ющенко і Яценюк не прийшли на установчі збори Комітету захисту України

Ющенко і Яценюк не прийшли на установчі збори Комітету захисту УкраїниЛідер партії Наша Україна Віктор Ющенко та лідер Громадської ініціативи Фронт змін Арсеній Яценюк проігнорували установчі збори Народного комітету захисту України, яке почалося вранці в понеділок, 10 травня, в Спілці письменників України.

Від Нашої Українина засідання прибула Віра Ульянченко, представників від Фронту змін на початкузасідання не було, передає УНІАН. 

Як повідомлялося,засідання оргкомітету Народного комітету захисту України відбулося ще 5 травня.У ньому взяли участь представники української інтелігенції, які виступилиініціаторами створення Комітету.

На сьогоднішнєустановчі збори Комітету були запрошені лідери всіх опозиційних партій,представлені у Верховній Раді, в тому числі Ющенко і Яценюк. Сьогодні на зборахприсутні, зокрема, Юлія Тимошенко, Борис Тарасюк, Анатолій Матвієнко, МиколаКатеринчук, Юрій Кармазін.

Нагадаємо, ранішелідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що не буде співпрацювати з екс-президентомУкраїни Віктором Ющенком.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня