Київська міліція почала підготовку до облоги Верховної Ради

Київська міліція почала підготовку до облоги Верховної РадиУвечері в понеділок, 10 травня, біля будівлі Верховної Ради України по вулиці Грушевського в Києві працівники міліції почали монтаж загороджувальних парканів, покликаних не допустити до стін парламенту учасників запланованих на вівторок масових акцій протесту опозиції.

Нагадаємо, раніше лідер Блоку свого імені Юлія Тимошенко заявила про намір ініціювати з 17 травня масові акції протесту по всій Україні у випадку, якщо прем`єр-міністр країни Микола Азаров не виступить у Верховній Раді зі звітом про підготовку до підписання з Росією договори в сфері енергетики.

У зв`язку з цим Тимошенко закликала громадян прийти під Верховну Раду 11 травня і домогтися звіту Азарова в Раді за відповідними проектами договорів.

Підтримати ініціативу лідера БЮТ мають намір і представники інших опозиційних політичних сил України, які підписали напередодні установчий акт про створення Народного комітету захисту України для координації спільних дій у відстоюванні національних інтересів країни.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня