Регламентний комітет Верховної Ради очолив представник коаліції

Регламентний комітет Верховної Ради очолив представник коаліціїВерховна Рада відкликала з посади голови парламентського комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова і обрала на цю посаду депутата від Партії регіонів Володимира Макеєнка.

За ухвалення проекту постанови № 6345 проголосували 244 депутати при мінімально необхідних 226.

Під час обговорення проекту постанови депутати від фракції Блоку Юлії Тимошенко Олег Ляшко та Сергій Соболєв, а також від фракції Блоку Наша Україна – Народна Самооборона Анатолій Матвієнко обурилися тим, що на посаду голови регламентного комітету висувається представник коаліції. На їхню думку, за законом про регламент на цю посаду має бути обрано депутата від опозиції.

Єфремов, доповідаючи про проект постанови, у свою чергу заявив, що ПР готова поступитися цим комітетом, якщо БЮТ запропонує натомість керівництво в іншому комітеті, наприклад, у закордонних справах, економічній політиці або по боротьбі з організованою злочинністю. “А ви хочете все взяти і нічого не дати натомість. Такого, шановні колеги, не буде!” – сказав він.

Цим рішенням Верховна Рада також звільнила Макеєнка з посади першого заступника голови бюджетного комітету і обрала на неї депутата Владислава Лук`янова.

Як відомо, регламент Верховної Ради забороняє головам фракцій займати керівні посади в парламентських комітетах. Нагадаємо, 12 березня фракція Партії регіонів обрала своїм головою Олександра Єфремова.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня