Бютівець Фельдман увійшов до коаліції

Бютівець Фельдман увійшов до коаліціїНародний депутат України від фракції БЮТ Олександр Фельдман увійшов до парламентської коаліції Стабільність і реформи.

Про це заявив голова Верховної Радою України Володимир Литвин на сьогоднішньому ранковому пленарному засіданні парламенту.

Фельдман увійшов до коаліції на індивідуальній основі.

Таким чином, до складу коаліції станом на сьогодні входять вже 247 депутатів.

Пішов від Тимошенко

Згідно з постановою президії ВО Батьківщина від 21 квітня 2010 року, Фельдмана було звільнено з посади голови Харківської облорганізації Батьківщини “за власним бажанням”. З 22 квітня 2010 виконуючим обов`язки голови Харківської облорганізації Батьківщини призначено колишнього губернатора Харківської області Арсена Авакова.

Юлія Тимошенко, лідер БЮТ, у своєму зверненні “до демократичних кіл Харківщини”, пояснюючи, чому облорганізацію очолив Аваков, а не Фельдман, заявила: “…Я ухвалила рішення запросити Арсена Авакова вступити в партію й очолити Харківську обласну організацію Батьківщина і покласти початок об`єднавчому процесу демократичних сил Харківщини … Олександр Фельдман, який багато років є лідером Батьківщини на Харківщині та віддано працює, захищаючи інтереси України, суспільства, кожної людини, очолить міську партійну організацію Харкова, де його потенціал є найефективнішим. Я переконана, що об`єднання двох лідерів і їх успішна злагоджена робота дадуть важливий для країни результат”.

Однак Фельдман відмовився очолити харківську міську організацію Всеукраїнського об`єднання Батьківщина.

“Для мене останні кадрові зміни в керівництві місцевого БЮТу стали певною несподіванкою. По-перше, в розмові з Тимошенко йшлося про реформи в системі керівництва партії по країні в цілому, підвищення ефективності міських, обласних штабів, а не про стрімкі кадрові призначення. Про кадрові перестановки або про якісь тим більше інтриги взагалі розмови не було. По-друге, ніяких заяв за власним бажанням не писав і нікуди йти не збирався”, – наголосив Фельдман.

Бютівці у коаліції

Нагадаємо, 11 травня до складу коаліції ввійшли депутати від фракції БЮТ Олександр Буджерак, Олег Гейман, Валерій Камчатний, Євген Константинов і Юрій Крук. Враховуючи цих нардепів, а також Фельдмана, до складу коаліції вже входять 16 представників фракції БЮТ (шестеро з них входять в коаліцію з моменту її створення, 30 березня коаліція поповнилася Валентином Зубовим і Олегом Маличем, 31 березня в коаліцію увійшов Петро Кузьменко, 13 квітня до неї приєднався Володимир Іваненко).

Таким чином, до складу коаліції станом на 14 травня входять 247 депутатів, у тому числі 15 бютівців і 8 нунсівців.

Нагадаємо, у квітні екс-прем`єр-міністр України, керівник київської організації партії Наша Україна Юрій Єхануров заявив, що більшість депутатів від фракції НУ-НС можуть увійти до коаліції Стабільності і реформ, але лише за умови, що з неї вийдуть комуністи. “Більшість фракції НУ-НС вже зріє до коаліції з регіоналами”, – зазначив він. Водночас, джерело у фракції БЮТ повідомило, що у Юлії Тимошенко залишилося трохи більш ніж 60 лояльних бютівців.

***

У парламенті було оголошено про створення коаліції Стабільність і реформи 11 березня. До її складу увійшли тоді фракції Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина, а також по 6 депутатів від БЮТ і НУ-НС і 4 позафракційних – в цілому 235 осіб.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня