Соратник Мороза став новим головою Київської облради

Соратник Мороза став новим головою Київської облрадиСьогодні, 14 травня, Київська обласна рада висловила недовіру своєму голові Володимиру Майбоженку (БЮТ). Після цього облрада обрала своїм головою представника СПУ Олександра Качного.

За підсумками таємного голосування, за висловлення недовіри Майбоженку проголосували 83 депутати при мінімально необхідних 81, проти проголосували 2 депутати.

Під час оголошення результатів таємного голосування депутати від фракції БЮТ почали обурюватися, що голосування сфальсифіковано, оскільки у них на руках є 17 бюлетенів, а всього для участі в голосуванні лічильна комісія видала 92 бюлетені. Тому, на думку БЮТ, за висловлення недовіри Майбоженку фізично неможлива наявність 83 бюлетенів.

Після цього в ході таємного голосування за обрання Качного проголосували 70 депутатів при мінімально необхідних 61. До обрання головою облради Качний був першим заступником голови облради, депутатом від фракції Соціалістичної партії.

***

За підсумками виборів у березні 2006 року до Київської облради пройшли БЮТ (66 місць), Блок Наша Україна (16 місць), СПУ (14 місць), Партія регіонів (11 місць), Народний блок Литвина (7 місць), блок Костенка і Плюща (6 депутатів).

Раніше повідомлялося, що фракції Партії регіонів, Соціалістичної партії, блоків Наша Україна, Костенка і Плюща, Володимира Литвина і депутатська група Київщина (екс-депутати від БЮТ) створили більшість у Київській обласній раді. У цілому в Київській облраді налічується 120 депутатів.

Олександр Сталіноленович Качний, обраний у Київоблраду за списком Соцпартії, раніше очолював держдепартамент рибного господарства в структурі МінАПК. За даними proUA, він відомий як великий бізнесмен у рибній галузі. Є співзасновником підприємств ТОВ Морепродукт-опт і українсько-мальтійського ТОВ Миколаїв-холод.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня