ІІІ Всеукраїнський дитячий фольклорний фестиваль «ОРЕЛІ»

22-23 травня цього року на території Національного музею народної архітектури та побуту України (Пирогово) відбудеться ІІІ Всеукраїнський дитячий фольклорний фестиваль «ОРЕЛІ».
22-23 травня цього року відбудеться ІІІ Всеукраїнський дитячий фольклорний фестиваль «ОРЕЛІ».

Щоденна програма Свята проходитиме з 10:00 по 18:00 на Співочому полі Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогово.

Для спілкування, навчання та відпочинку запрошуються батьки, діти, вчителі, вихователі…

Цьогорічний Фестиваль представляє 25 дитячих фольклорних груп із різних куточків України, близько 200 представників творчих студій та шкіл мистецтв, народних майстрів, фольклористів, психологів, екологів зберіться в найбільшому в Європі музеї під відкритим небом.

В рамках дводенної фольклорної програми будуть представлені унікальні традиції весняних та літніх календарних свят у всьому розмаїтті регіональних проявів: веснянки Слобожанщини, Полісся, Наддніпрянщини, гаївки Поділля та Львівщини, кущові обряди Рівненського Полісся, купальські обряди Київщини, Житомирщини та Півдня України.

Жива традиція дитячого фольклору, народних ігор та забав від учасників автентичних груп сіл Одеської, Житомирської та Вінницької областей.

ПРОГРАМА Фестиваля:

– Виступи дитячих фольклорних груп;

– колискові для немовлят;

– казки для дорослих та дітей;

– школа казкарства для батьків від Сашка-лірника;

– Дитячі фольклорні ігри та забави;

– Школа козацького бойового Звичаю;

– майстер-класи по гончарству, писанкарству, витинанці, ляльці-мотанці, соломоплетіння, випікання жайворонків із тіста, глиняній та дерев’яній іграшці та ін.;

– Семінари та лекції для вчителів та батьків;

– Українська книга та аудіо (виставка-ярмарок видавництв);

– Відкритий круглий стіл для керівників фольклорних груп, вчителів та вихователів: «Дитячі фольклорні групи сьогодні: традиція, самодіяльність чи кітч?». За участі етнологів, фольклористів, мистецтвознавців.

Організатори: Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»,

Національний музей народної архітектури та побуту України,

Продюсерська компанія «Ethno Sound».

Спеціальні гості Свята: Ніна Матвієнко, Олег Скрипка та Сашко-Лірник.

Цілющі напої із корисних трав для всіх учасників Фестивалю від

Музею козацьких Страв (www.strava.do.am, okochubey@ukr.net, +38098-536-3594).

Напої створюються в середовищі Свята на Живому Вогні із чистої Води від АQUA-TRADE (постійний партнер Музею козацьких Страв):

http://www.aqua-trade.com.ua/,

office@aqua-trade.com.ua,

+38 (044) 332-89-89

Глиняні та дерев’яні іграшки, солом’яні та кукурудзяні лялечки, народні ігри та забави, пісні й танці допоможуть Вашій дитинці відчути Гармонію світу, у рідній Традиції.

І Дорослі й діточки будуть мати нагоду доторкнутися до таїни традиційного ремесла, взяти участь в обрядах, що пов’язані з основними етапами формування та соціалізації дитини. Батьки і вихователі зможуть довідатися про нові альтернативні методики виховання дітей в умовах шкідливого впливу сучасного урбанізованого світу.

Адреса проведення Свята: м. Київ, Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогово). Їхати від метро Либідська м/т № 156, 172 (до кінцевої зупинки).

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня