У Донецьку Табачника зустріли акцією протесту

У Донецьку Табачника зустріли акцією протестуМіністра науки та освіти України Дмитра Табачника і у вівторок на вході в Донецький національний університет зустріли нечисленною акцією протесту.

На вході до університету, де міністр повинен був прочитати студентам лекцію, його зустрічали близько 40 студентів і десяток представників націоналістичних організацій, які прийшли висловити свій протест.

Учасники акції протесту приклеїли до себе аркуші паперу з написами Колесніков мав рацію і Дешевий клоун, також вони почепили на себе червоні клоунські носи.

У руках учасники акції тримали плакати: Цирк Космос приглашает вас на работу, Колесников был прав и Табак разрушает мозги школьникам и студентам.

Коли Табачник під`їхав до університету, вони почали скандувати Табак вреден для образования.

Міністр у відповідь посміхнувся і мовчки пройшов до будівлі.

Як повідомлялося, Львівська обласна рада просить Президента Віктор Януковича звільнити Табачника.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня