Тимошенко: Громадський рух захисту України шириться

Тимошенко: Громадський рух захисту України ширитьсяЕкс-прем`єр-міністр України, лідер блоку її імені Юлія Тимошенко заявила, що комірки Комітету захисту України (КЗУ) діють по всій території України, тобто опозиційний рух швидко набирає обертів.”Разом координують з Комітетом захисту України свою діяльність більш ніж 20 студентських та молодіжних організацій, тобто посилюється цей рух, набирає чинності, він поширюється по всіх регіонах і по всіх містах, селах, селищах, районах. І це тільки початок”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні на зустрічі з представниками опозиційних партій і рухів Полтавської області, повідомляється на її сайті.

На думку екс-глави уряду, одним із завдань Комітету захисту України є інформування населення про антидержавні дії нової влади. “Завдяки тому, що ми не будемо мовчати – не допустити найгіршого розвитку сценарію. Як би Янукович зараз не користувався авторитарною владою, але все одно – коли суспільство дуже сильно опирається, коли просто не мовчать політики, журналісти та громадські діячі, не мовчить суспільство – вони (влада) починають відступати на крок назад і затягувати ці процеси. Це перше наше завдання – не мовчати, – наголосила Тимошенко. – Перше і головне, що ми зараз повинні зробити – піднімати хвилю опору, а, власне, говорити людям правду, на найвищий рівень. Для цього нам потрібні всі інформаційні важелі досягнення такої мети “.

“Нам потрібно, по-перше, на місцевих каналах телебачення – всі ми – політики, громадські діячі – якомога більше інформації, причому такої, якою вона є насправді, але не вилизаною, зачесаною, пригладженою”, – пояснила політик.

Крім того, Юлія Тимошенко заявила, що необхідно проводити голосування в місцевих радах “проти створення спільних підприємств з Росією, що суперечить національним інтересам України”. “У нас є поради, і, якщо скласти всі демократичні сили, то у нас у всіх радах більшість. Нам потрібно публічно в радах робити заяви, нам потрібно, щоб ради голосували проти створення спільного підприємства з Енергоатомом, тому що це просто закриття наших можливостей , проти створення спільних підприємств Газпрому і Нафтогазу “, – зауважила вона.

Також Тимошенко вказала на необхідність координації зусиль для залучення якомога більшої кількості політичних партій і рухів у місцеві осередки Комітету захисту України. “Нам потрібно, щоб ті лідери, які в Києві ще продовжують грати, на всіх цих ризиках створюючи собі рейтинги, щоб ви на рівні області залучили ці партії, ці об`єднання політичні в Комітет захисту України – для координації зусиль. І далі пішли б вниз – в райони, міста “, – зазначила екс-глава Кабміну.

За її словами, майже у всіх адміністративних одиницях Полтавської області створені осередки Комітету захисту України. “Уже, якщо я не помиляюся, 22 комітети захисту України утворені в Полтавській області з 30 адміністративних одиниць”, – уточнила вона.

Юлія Тимошенко також вважає за необхідне проведення парламентських виборів, які дозволять повернути Україну на демократичний шлях розвитку. “Я вважаю, що парламентські вибори можуть докорінно поміняти, але вони, по-перше, повинні бути якомога швидше, усувати їх (нову владу) треба якомога швидше, тому не дорахуємося більше половини країни – за їх коротке правління до 2012 року. А, по-друге, єдність у демократичному таборі, щоб прийшовши до нового парламенту, могли утворити природну більшість, а не знову, як зараз, грати “, – сказала вона.

“Це значить, що рух, громадський рух захисту України шириться, він набирає чинності. Головне – давати йому зміст. Це збиратися і відпрацьовувати ваші дії і ці дії робити очевидними для суспільства в Полтавській області”, – резюмувала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні на прес-конференції в Полтаві Тимошенко заявила, що Комітет захисту України буде видавати власний щотижневий вісник, а також не виключила, що нова влада готує на літо 2010 року українсько-російські угоди, підписання яких призведе до втрати значної частини стратегічної власності держави .

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня