УНП вимагає оголосити Затуліна персоною нон-ґрата за те, що він засумнівався в існуванні українців

УНП вимагає оголосити Затуліна персоною нон-ґрата за те, що він засумнівався в існуванні українцівУкраїнська народна партія за оголошення депутата Державної Думи (нижньої палати парламенту) Росії Костянтина Затуліна персоною нон-ґрата.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби УНП.

“Українська народна партія вимагає оголосити депутата Державної Думи РФ Костянтина Затуліна персоною нон-ґрата”, – заявив член правління УНП Степан Хмара.

Хмара вважає такими, що ображають український народ висловлювання Затуліна в ефірі телекомпанії Україна про те, що українці – це росіяни, які живуть з краю.

“Особа, яка заперечує право цілого народу на самостійне існування і власну державність, не має права перебувати на території України і тим більше пропагувати свої ідеї в прямому ефірі загальнонаціональних українських каналів”, – зауважив він.

Хмара вважає, що Затулін не може робити подібні заяви, адже він – перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД, а також координатор парламентської депутатської групи зі зв`язків з парламентом України.

Крім цього, Хмара вважає, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення має невідкладно передбачити штрафні санкції аж до позбавлення ліцензій на мовлення для українських телеканалів, в ефірі яких звучать заклики до порушення територіальної цілісності України, ліквідації суверенітету, а також звучать образи на адресу честі й гідності українського народу.

Як повідомлялося, раніше заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман звинуватила Затуліна в образі українського народу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня