Український міліціонер вимагав у колеги кілька тисяч євро за переведення в спецпідрозділ

Український міліціонер вимагав у колеги кілька тисяч євро за переведення в спецпідрозділУ Тернопільській області викрили міліціонера, який вимагав у свого колеги більш ніж 3 тисячі євро.

Як повідомила прес-секретар прокурора області Леся Долішна, дослідчою перевіркою встановлено, що міліціонер протягом вересня-листопада 2009 року вимагав 3 тисячі євро і 4450 гривень у колеги з іншого відділу.

Отримані гроші він нібито збирався передати своєму начальнику за вирішення питання про переведення міліціонера до спецпідрозділу, де сам працював.

Проти вимагача прокуратурою області порушено кримінальну справу за ст. 364 (зловживання службовим становищем), ст. 369 (підбурювання до дачі хабара), ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Справу передано на розслідування в прокуратуру Тернополя.

Крім того, прокуратура Запорізької області сьогодні повідомила про затримання співробітника міліції за отримання хабара. Він вимагав 4 тисячі гривень за непорушення кримінальної справи проти зловмисника.

“Спільними діями співробітників обласної прокуратури та Управління СБУ в Запорізькій області припинено протизаконну діяльність одного зі співробітників Ленінського РВВС Запоріжжя, який вимагав у громадянина хабар у сумі 4 тисяч гривень за непритягнення його до відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень людині”, – проінформували в прокуратурі.

Проти співробітника міліції порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

Нагадаємо, на початку травня в Одесі за отримання хабара затримали суддю, його помічника та адвоката.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня