Львівська облрада просить Януковича не повертати до Одеси Академію сухопутних військ

Львівська облрада просить Януковича не повертати до Одеси Академію сухопутних військСьогодні, 25 травня, на сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за звернення до Верховного головнокомандувача ЗСУ, прем`єр-міністра, міністра оборони з приводу ситуації, що склалася навколо Академії сухопутних військ у Львові.

У зверненні, яке озвучив депутат Олександр Ганущин, йдеться, що протягомостанніх тижнів у ЗМІ піднімалося питання повернення Академії сухопутних військдо Одеси.

“Початок цього процесу дало офіційне звернення митрополита Одеськогота Ізмаїльського Агафангела, депутата Одеської облради, до Президента УкраїниВіктора Януковича з відповідним відкритим листом. Абсолютно недвозначновисловився з приводу повернення академії до Одеси голова Одеськоїоблдержадміністрації Едуард Матвійчук”, – заявив Ганущин.

Депутати Львівської облради запевняють керівництво держави та ЗСУ внеобхідності зберегти Академію сухопутних військ як базову установу дляпідготовки офіцерів Сухопутних військ Збройних сил України у Львові.

Це звернення планують передати під час візиту до Львова Януковича, якийпопередньо запланований на 27 травня. Тоді ж буде запропоновано ознайомитися зфункціонуванням академії.

Під час обговорення питання голова Львівської ОДА Василь Горбаль повідомив,що вже інформував Президента про резонанс, який викликало це питання, пропозицію керівництва академії та області щодо збереження базової установи уЛьвові. Горбаль запевнив, що Президент у Львові дасть відповідь, яка, на йогодумку, зніме всі питання.

Також Горбаль спілкувався з приводу заяви митрополита Агафангела змитрополитом Львівським. Горбаль заявив: “Найближчим часом буде заява -відповідь Блаженнішого Володимира на заяву політичного характеру митрополитаАгафангела”.

Нагадаємо, що митрополит Агафангел звернувся з відкритим листом доЯнуковича з проханням вирішити питання про повернення інституту сухопутнихвійськ зі Львова до Одеси.

У 2005 році Міноборони вирішило закрити Одеський інститут сухопутних військдо 2007 року і перевести його на базу Львівського військового інститутуНаціонального університету Львівська політехніка. У результаті цього об`єднанняз`явився ВНЗ, який у 2009 році отримав назву Львівська академія сухопутнихвійськ імені Петра Сагайдачного.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня