Лазаренко виграв суд проти двох українських газет

Лазаренко виграв суд проти двох українських газетСолом`янський райсуд Києва задовольнив клопотання колишнього прем`єр-міністра України Павла Лазаренка до мешканця Дніпропетровська Геннадія Корбана про захист честі й гідності особи, і до газет КоммерсантЪ-Україна і Сегодня про спростування недостовірної інформації.

Про це повідомила в середу, 26 травня, адвокат Лазаренка Марина Довгопола.

“У клопотанні йшлося про визнання судом недостовірною і такою, що порочить честь і гідність особи, інформації, яку було поширено Корбаном через ЗМІ щодо нібито причетність Лазаренка до загибелі в Дніпропетровську у жовтні 2009 року громадянина В`ячеслава Брагінського”, – говориться в повідомленні.

Як зазначає Довгопола, суд визнав недостовірною цю інформацію і такою, що порочить честь і гідність Лазаренка, і виніс рішення про стягнення з Корбана 170 тис. грн морального збитку на користь позивача та відшкодування судових витрат.

Крім того, за рішенням суду газети КоммерсантЪ-Україна і Сегодня зобов`язані надрукувати як спростування повний текст цього судового рішення.

Як повідомлялося, в жовтні 2009 року бізнесмен Корбан оприлюднив у ЗМІ інформацію про нібито причетність Лазаренка до вибуху в Дніпропетровську, в результаті якого загинув менеджер групи Приват В`ячеслав Брагінський.

Слідче управління внутрішніх справ у Дніпропетровській області 13 жовтня порушило кримінальну справу за фактом вбивства Брагінського за допомогою вибухового пристрою біля 5-поверхового будинку по вулиці Харківській, 4 у Дніпропетровську.

МВС заявило, що це замовне вбивство.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня