Сьогодні у Львові Янукович проведе засідання Ради регіонів

Сьогодні у Львові Янукович проведе засідання Ради регіонівСьогодні, 27 травня, Президент Віктор Янукович відбув з одноденним візитом до Львова, де проведе виїзне засідання Ради регіонів.

Рада регіонів відбудеться в головному корпусі Національного університету Львівська політехніка. Після завершення засідання Януковича візьме участь у робочому ланчі з учасниками зборів.

Президента супроводжують голова Верховної Ради Володимир Литвин, глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, заступник глави АП – керівник Головного управління з питань регіональної та кадрової політики, виконавчий секретар Ради регіонів Станіслав Скубішевський, заступник глави АП Ганна Герман, заступник голови АП Геннадій Васильєв, віце-прем`єр-міністр Віктор Тихонов, віце-прем`єр-міністр Сергій Тігіпко, віце-прем`єр-міністр Борис Колесніков.

Крім того, до Львова вирушили міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, міністр оборони Михайло Єжель, міністр аграрної політики Микола Присяжнюк, міністр вугільної промисловості Юрій Ященко, міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов, міністр економіки Василь Цушко, міністр фінансів Федір Ярошенко, міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба, голова НБУ Володимир Стельмах, голова СБУ Валерій Хорошковський, деякі інші керівники виконавчих органів влади.

На засіданні Ради регіонів також будуть присутні голови обласних державних адміністрацій і обласних рад, мери Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя, Луганська, Дніпропетровська і Донецька, а також народні депутати і представники великого бізнесу, інвестори.

Програмою передбачено також ознайомлення з ходом проведення реконструкції міжнародного аеропорту Львів і з будівництвом стадіону до Євро 2012. Крім того, Президент відвідає 80-ий окремий аеромобільний полк Збройних сил України.

Раніше глава АП Сергій Льовочкін заявив, що у вівторок, 1 червня, на засіданні Ради національної безпеки і оборони буде затверджено законопроект про основи внутрішньої і зовнішньої політики. У середу, 2 червня, відбудеться засідання Комітету з реформ, на якому буде остаточно затверджено проект програми реформ.

Наступного дня, 3 червня, Президент України звернеться до народу з щорічним посланням, яке буде оприлюднено в палаці Україна, повідомив глава Адміністрації. 4 червня відбудеться прес-конференція Віктора Януковича.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня