Останній дзвоник у Запоріжжі: п`яний випускник потрапив до реанімації

Останній дзвоник у Запоріжжі: п`яний випускник потрапив до реанімаціїУчора, 27 травня, в Запоріжжі випускник однієї зі шкіл потрапив до реанімації після святкування останнього дзвоника.

Як повідомив голова запорізької незалежної профспілки лікарів швидкої допомоги Анатолій Сидоренко інцидент стався в мікрорайоні Кічкас Заводського району Запоріжжя.

За словами Сидоренка, бригада швидкої допомоги прибула за викликом до 16-річного хлопця. Медики діагностували у нього алкогольне сп`яніння і черепно-мозкову травму. Випускника в стані коми було доставлено в реанімацію п`ятої міської лікарні.

Сидоренко зазначив, що стан потерпілого важкий. За інформацією випускників, разом з якими він святкував закінчення школи, хлопець виліз на споруду заввишки понад три метри, зірвався звідти і вдарився при падінні головою.

Як відомо, вчора, 27 травня, і сьогодні, 28 травня, у школах України відбуваються традиційні святкові лінійки, присвячені закінченню навчального року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня