Політолог: Для Європи Янукович стає другим Лукашенком

Політолог: Для Європи Янукович стає другим ЛукашенкомСьогодні, 28 травня, за повідомленням ЗМІ, в Батурині очікується зустріч президентів України і Білорусі Віктора Януковича і Олександра Лукашенка. Політолог Олександр Палій не відкидає, що під час зустрічі президенти обговорять “спільну позицію щодо транзитної політики в діалозі з Росією”, повідомляє Deutsche Welle.

Незважаючи на те, що повідомлення про зустріч у Батурині президентів України і Білорусі Олександра Лукашенка і Віктора Януковича не підтвердили їх прес-служби, міліція попередила про обмеження руху транспорту по автошляхах Чернігівської області у п`ятницю “у зв`язку з проїздом особи, що охороняється”.

На думку політолога Олександра Палія, глави двох держав обговорять питання транзиту енергоносіїв. Він нагадав, що Білорусь вже отримала дозвіл Києва і успішно випробувала транспортування венесуельської нафти залізницею через українську територію до нафтопереробних заводів.

Водночас, Палій зазначає про зближення методів правління обох президентів: “Не за горами той час, коли на українське та білоруське керівництво дивитимуться в Європі однаково”, – сказав Deutsche Welle експерт. На його думку, саме в цьому напрямку рухається нова українська влада, коли, за словами, Палія, обмежує свободу слова і бере під контроль цілу судову систему.

Нагадаємо, вчора, 27 травня, низка ЗМІ з посиланням на джерело в Чернігівській обласній державній адміністрації повідомили, що в п`ятницю, 28 травня, в Батурині Чернігівської області відбудеться зустріч Лукашенка з Президентом України Віктором Януковичем. “Зустрінуться в Батурині і підпишуть документи”, – повідомило джерело. За його словами, підготовлені до підписання документи повинні зміцнити дружні добросусідські відносини двох країн.Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках партнерської угоди з Deutsche Welle.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня