Київрада створила комунальне підприємство для розробки Генплану столиці

Київрада створила комунальне підприємство для розробки Генплану столиціКиївська міська рада створила комунальне підприємство Інститут генплану м. Києва.

Таке рішення депутати Київради ухвалили на засіданні у четвер, 27 травня. За ухвалення рішення проголосували 70 депутатів.

Депутати затвердили статут підприємства і встановили мінімальний розмір статутного фонду в розмірі п`ять тисяч гривень.

Київській міській державній адміністрації доручено здійснити організаційно-правові заходи щодо створення Інституту генплану Києва.

Як наголошується в пояснювальній записці, у березні 2005 року Київрада ухвалила рішення про створення комунального підприємства Науково-дослідний і проектний інститут генерального плану м. Києва. Водночас, фактично дане рішення не було реалізовано, у зв`язку з цим його скасували у 2007 році.

У повідомленні зазначається, що сьогодні виникла нагальна необхідність у застосуванні наукового підходу до розробки генплану Києва. Створення Інституту генплану як підприємства комунальної власності дозволить економити бюджетні кошти, оскільки на сьогоднішній день розробка генплану відбувається із залученням наукових організацій різних форм власності, йдеться в записці.

Нагадаємо, як раніше заявила заступник начальника управління Генерального плану Тетяна Нечаєва, на реалізацію комплексу заходів, які буде передбачено в новому Генеральному плані міста Києва, знадобиться близько 400 мільярдів гривень. Затвердити Генплан влада планує на сесії Київської міської ради до квітня 2011 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня