Тимошенко привітала випускників з останнім дзвоником

Тимошенко привітала випускників з останнім дзвоникомЕкс-прем`єр-міністр України, лідер БЮТ Юлія Тимошенко привітала учнів, випускників та вчителів з Днем останнього дзвоника.

Привітання Тимошенко розміщено на її офіційному сайті:

“Сьогоднішній дзвінок для багатьох з вас – це старт літніх канікул. Хочу, щоб вони були незабутніми та цікавими. Впевнена, що повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям. Бажаю яскравих пригод, нових знань і чудових вражень.

А для вас, мої дорогі випускники, після останнього дзвоника, після екзаменів та випускного балу із шкільним вальсом розпочнеться доросле життя. Впевнена, що до школи ви прийдете ще багато разів та із захопленням будете розповідати своїм педагогам про інститути, університети, трудові успіхи. Вчителі ж пишатимуться вашими досягненнями. Бажаю, щоб кожен випускник здійснив свою мрію і продовжував навчання в обраному напрямку. Вірю, що всі ви вже восени будете навчатися у вищих навчальних, професійних закладах та отримайте сучасні знання.

Я і моя команда будемо робити все, щоб у талановитої і працелюбної молоді був доступ до високоякісної освіти незалежно від фінансових можливостей родин. Ми будемо постійно нагадувати владі про те, що професія вчителя є шанованою в суспільстві, а працю робітників освіти має бути гідно оцінено. Бажаю всім вам успіхів, великих досягнень, щастя і благополуччя.

Нагадаємо, вчора з Днем останнього дзвоника випускників привітали Президент України Віктор Янукович і міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

27 і 28 травня у школах України відбудуться традиційні святкові лінійки, присвячені закінченню навчального року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня