У Києві під час випускних вечорів забезпечуватимуть порядок понад дві тисячі міліціонерів

У Києві під час випускних вечорів забезпечуватимуть порядок понад дві тисячі міліціонерівУ Києві під час проведення випускних шкільних вечорів правопорядок забезпечуватимуть понад дві тисячі співробітників міліції.

Як повідомили в Центрі громадських зв`язків ГУ МВС України в Києві, цього року випускні вечори святкуватимуть понад 16 тисяч 262 учні з 696 старших класів. У зв`язку з цим протягом четверга і п`ятниці і ранку суботи посилюється охорона правопорядку.

З метою попередження правопорушень протягом поточного тижня керівництва районних управлінь міліції проводили бесіди з директорами шкіл для того, щоб визначити організаційні дії, а також місця святкування.

Зокрема, забезпечувати правопорядок будуть 2300 співробітників міліції, у тому числі майже 400 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України, курсантів університету внутрішніх справ, а також дільничні інспектори, працівники служби у справах неповнолітніх, ППС і Беркут.

У ЦГЗ зазначили, що увагу правоохоронців перш за все буде зосереджено на охороні громадського порядку в тих місцях, де випускники за традицією зустрічатимуть світанок, зокрема, це Гідропарк, Московський і Південний мости, пішохідний міст, Андріївська гірка, Володимирська гірка, Парк Дружби народів, Парк Слави, Майдан Незалежності та вулиця Хрещатик.

Крім того, як додали в ЦГЗ, посилюється охорона центральних станцій столичного метрополітену, а також станцій Гідропарк та Дніпро.

Нагадаємо, 27 і 28 травня у школах України відбудуться традиційні святкові лінійки, присвячені закінченню навчального року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня