Фотогалерея: Янукович у Львові. Візит на тлі протестів з перфомансами

Фотогалерея: Янукович у Львові. Візит на тлі протестів з перфомансамиУ четвер, 27 травня, Віктор Янукович уперше приїхав до Львова з одноденним робочим візитом як Президент України. Дві попередні поїздки, що планувалися трохи раніше, з різних причин скасовувалися.

Відразу після приїзду Янукович оглянув аеропорт Львів й ознайомився з ходом його реконструкції до Євро-2012. Після цього він вирушив на львівський стадіон, де повним ходом триває будівництво до футбольного чемпіонату Європи. Сам стадіон Президент дивитися не став, обмежившись лише поясненнями біля інформативного стенду.

Далі він відвідав 80-й окремий аеромобільний полк ЗСУ, де Януковичу на згадку подарували берет десантника, тільняшку та знак командира десантного полку.

Основним пунктом візиту Президента стало перше засідання Ради регіонів, на яке разом з ним з’їхалися представники уряду, спікер, губернатори та мери великих міст. Цей захід відбувався у приміщенні Львівської політехніки, на площі перед якою представники ВО Свобода влаштували акцію протесту.

У рамках акції вони хотіли провести театралізоване дійство, де у комічних образах були б показані президент РФ та представники української влади. Головними дійовими особами перфомансу мали бути Цар Медвед та холопи – Вітька Ялинкович, Калян Хазаров, Діма Собачник, Анька Разводчиця та Невільна преса. Однак щойно актори увімкнули мікрофон, як бійці Беркуту й міліція почали відтискувати прихильників ВО Свобода з площі, залишивши біля воріт лише учасників нечисленного мітингу на підтримку Януковича.

Після засідання Ради регіонів, за інформацію Газети по-київськи, Президента з делегацією хотіли пригостити в ресторані Цитадель. Проте він стоїть у досить неоднозначному місці, де колись був концтабір. В результаті Янукович туди не поїхав, а відразу після засідання провів брифінг з журналістами.

Як тривала перша поїздка Януковича до Львова, дивіться у новій фотогалереї Новинаря.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня