Нардеп Стойко упіймав Табачника на брехні

Табачник вчергове збрехав, заявивши, що Росія понесла від голоду більші втрати за Україну, вважає народний депутат Іван Стойко.
«Заяви Дмитра Табачника про те, що Голодомор не був Геноцидом українського народу, бо нібито Росія постраждала від голоду більше, є не лише цинічною наругою над пам’яттю мільйонів українців, а й черговою брехнею цього псевдо-міністра».

Про це в коментарі Офіційному сайту «За Україну!» сказав народний депутат, член Політради партії «За Україну!» Іван Стойко.

Він зауважив, що факт Геноциду українців у 1932-1933 рр. є беззаперечним і визнаним не лише українським парламентом і судом, а й авторитетними міжнародними організаціями та провідними державами світу. «Напевно весь світ здивувався, коли дізнався що якийсь Табачник взявся спростовувати резолюції ОБСЄ, Європарламенту чи ЮНЕСКО», – зазначає депутат.

«По-друге, якщо звернутися до офіційний даних, то протягом 1932-1933 рр. у двох поволзьких краях, до одного з яких входила територія сучасної Саратовської області, про яку говорить Табачник, від голоду загинуло 366 тисяч осіб. В той час як в Україні, на аналогічній за площею території, загинуло більше 10 млн. людей», – зазначив член депутатської групи «За Україну!».

Стойко нагадав, що це вже не перший випадок, коли громадськості вдалося підловити Табачника, коли той говорив неправду. «Він вже погорів на брехні, що нібито через українську мову відбувається зниження відвідуваності кінотеатрів та зменшення кількості іноземних студентів, – зауважив депутат. – Проте коли ми звернулися до офіційної статистики – побачили абсолютно протилежне явище».

«Цей чиновник сьогодні заявляє, що готує з Росією спільний підручник з історії, – зауважив Іван Стойко, – Страшно навіть уявити чого навчить дітей цей партійний історик. Тому його треба гнати з посади міністра освіти якомога швидше».

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня