Начальник Генерального штабу подав у відставку

Начальник Генерального штабу подав у відставкуНачальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Іван Свида в п`ятницю, 28 травня, подав рапорт про відставку у зв`язку з незгодою з діями Президента країни.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони. 

Пояснюючи причини свого рішення, Свида зазначив: “Як офіцер і відповідальна людина, я готовий працювати в складних умовах на зміцнення оборони країни. У ситуації, яка сформувалась, я визнаю право Президента реалізувати його бачення шляхів розвитку Збройних Сил. Він це буде робити з іншим начальником Генерального штабу “. 

Свида: …я визнаю право Президента реалізувати його бачення шляхів розвитку Збройних Сил. Він це буде робити з іншим начальником Генерального штабу”Я за посаду не тримаюся. Вдячний генералам, офіцерам, всьому особовому складу Збройних Сил за ті непрості і відповідальні завдання, які нам спільно вдалося реалізувати в інтересах зміцнення обороноздатності України. Честь маю!”, – Уклав він. 

Іван Свида перебував на посаді голови Генштабу з листопада минулого року. 
У березні цього року рапорти про відставку подали командувач військово-морськими силами адмірал Ігор Тенюх і командувач повітряними силами генерал-полковник Іван Руснак.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня