Янукович доручив Генпрокуратурі розслідувати факти тиску на журналістів газети Експрес

Янукович доручив Генпрокуратурі розслідувати факти тиску на журналістів газети ЕкспресПрезидент України Віктор Янукович доручив Генеральному прокурору Олександру Медведьку розслідувати заяву редакції львівської газети Експрес про тиск. 

Про це розповіла заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман у п`ятницю, 28 травня. 

За її словами, редакція видання передала Президентові відкритий лист у четвер, 27 травня, під час робочої поїздки Януковича до Львова. 

“Сьогодні я ознайомила Президента з цим листом, який передали журналісти, і Президент доручив Генеральній прокуратурі, (Генпрокурору Олександру) Медведько, щоб негайно з`ясувати цю справу і зробити все, щоб не було ніякого зволікання з розслідуванням цієї справи про скоєння тиску на журналістів газети Експрес , щоб якомога швидше це завершити і покарати винних у тиску на журналістів”, – підкреслила Герман. 

Як вже повідомлялося, журналісти Експресу в своєму відкритому листі до Януковича заявили, що тиск на їх видання носить системний характер. 

Львівська газета заявила про побиття міліцією своїх співробітників 

Як повідомлялося, 13 квітня журналісти газети Експрес провели резонансну акцію радикального протесту на міжнародній трасі Київ – Чоп, вимагаючи припинити тиск на газету. Головний львівський міліціонер тоді переконав журналістів розблокувати трасу Київ – Чоп, а вищі посадові особи держави тоді пообіцяли вивчити ситуацію і вжити необхідних заходів реагування.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня