Військовий експерт: РФ встановлює тотальний контроль над високотехнологічними галузями України

Військовий експерт: РФ встановлює тотальний контроль над високотехнологічними галузями УкраїниРосія прагне встановити тотальний контроль над високотехнологічними галузями України, пише директор Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак в статті для Дзеркала тижня.

Список найбільш важливих для Росії підприємств високотехнологічної галузі очолює АНТК ім. Антонова, вважає Бадрак. Другий за значимістю є ВАТ Мотор Січ. Далі йдуть НВКГ Зоря-Машпроект, ДАХК Артем і ФСК Море. 

На доказ своїх слів експерт навів цитату з висловлювання віце-прем`єра РФ Сергія Іванова про те, що Росія пропонує США провести спільні роботи з виробництва літаків Ан-124. Російський чиновник “не посоромився” мимохідь зауважити, що мова йде не тільки про можливість його спільного виробництва, але “і розділення прав”, – пише Бадрак. 

“Ставлення до України з таким явним нехтуванням партнерства ще до створення механізму інтеграції говорить, як мінімум, про те, що в планах РФ – тотальний контроль над високотехнологічними галузями України”, – підсумовує експерт. 

Нагадаємо, раніше Україна і Росія домовилися про розподіл виробництва модельного ряду літаків Ан.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня