Мера Судака відправили у відставку

Мера Судака відправили у відставкуУ п`ятницю, 28 травня, міськрада кримського Судака на своїй позачерговій сесії відправила у відставку мера цього міста Андрія Дементьєва, – повідомляє е-Крим.

Секретар міськради Олександр Журба пояснив, що причиною дострокового припинення повноважень мера стали його корупційні дії.

За словами секретаря міськради, судакський міський голова “незаконно виписав розпорядження про видачу собі 8844 гривень”. 

Журба додав, що раніше Київський районний суд Сімферополя виніс рішення, згідно з яким меру Судака пред`явлено звинувачення в корупційних діяннях. 

За відставку мера проголосував 31 із 38-ми депутатів. Дементьєв “вже попрощався з усіма депутатами і попросив видати собі трудову книжку”, – додав Журба. 

Сам Дементьєв не має наміру оскаржувати рішення міськради. “Усунули, і усунули. Тепер можна трішки відпочити. Я приходив, щоб працювати, а тепер, перед курортним сезоном, вони взяли всю відповідальність за місто на себе”, – сказав Дементьєв в коментарі агентству е-Крим. 

При цьому колишній мер відкидає корупційні звинувачення. “Та виплата, у якій мене звинувачують, належить мені по закону”, – переконаний він.

За матеріалами: е-КрымДжерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня