У Вашингтоні прокоментували відмову Януковича від вступу до НАТО

У Вашингтоні прокоментували відмову Януковича від вступу до НАТОПомічник держсекретаря США зі зв`язків з громадськістю та пресою Філіп Кроулі прокоментував заяву Президента України Віктора Януковича про те, що вступ до НАТО нереальний.

Кроулі запевнив, що таке рішення є суверенним правом України, реалізація якого ніяк не позначиться на зв`язках Києва з Вашингтоном. 

“Такі рішення приймає сама Україна”, – констатував дипломат, виступаючи на регулярному брифінгу для журналістів.

При цьому він запевнив, що адміністрація президента США Барака Обами продовжить взаємодіяти та співпрацювати з новим урядом України та підтримувати будь-які отримувані ним рішення, що стосуються відносин з іншою частиною Європи і Сполученими Штатами. 

Як повідомлялося, в четвер, 27 травня, під час візиту до Львова Віктор Янукович заявив, що українська держава поки що не готова до вступу в НАТО. 

“Якщо говорити про вступ до НАТО, сьогодні це нереально для нашої країни. За критеріями НАТО ми повинні мати думку більшості населення”, – пояснив він. 

До цього голова МЗС України Костянтин Грішенко заявив, що Київ буде продовжувати розвивати відносини з НАТО, але питання про членство в Альянсі знімається з порядку денного.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня