Ющенко: Співпраця з Тимошенко може бути тільки згубною для політсили

Ющенко: Співпраця з Тимошенко може бути тільки згубною для політсилиПочесний голова партії Наша Україна Віктор Ющенко заявляє, що співпраця з Блоком Юлії Тимошенко може привести до знищення його політичної сили.

Про це він сказав виступаючи на засіданні політради партії в суботу. 

“Переконаний, що співпраця з Тимошенко може бути тільки згубною для політичної сили”, – вважає Ющенко. 

За його словами, причиною розколу в демократичному таборі і проблем в Нашій Україні є поведінка лідера БЮТ. 
Ющенко: Переконаний, що співпраця з Тимошенко може бути тільки згубною для політичної сили. 

“Чому Наша Україна по суті була так глибоко розколота в останні 5 років? Повинен заявити – нас роз`єднав не Янукович (лідер Партії регіонів, діючий Президент України Віктор Янукович – ред.), Я стверджую, що нас роз`єднав не комуніст Симоненко (лідер Компартії Петро Симоненко – ред.). Я стверджую, що нас роз`єднала не інша у той час опозиційна сила. Нас роз`єднали союзники”, – сказав Ющенко.

Ющенко: Я стверджую, що нас роз`єднала не інша у той час опозиційна сила. Нас роз`єднали союзники 
“Я переконаний, що моєю найбільшою помилкою була Тимошенко. Найбільша помилка, що ми двічі приводили її до влади (Тимошенко двічі була прем`єром країни – ред.)”, – В черговий раз заявив Ющенко. 

При цьому він зазначив, що БЮТ не можна вважати демократичною політичною силою. 

“У КПУ і у БЮТ є одна загальна риса – це демагогія. Є одна риса, яка їх роз`єднує, якщо КПУ – це просто демагогія, то БЮТ – це демагогія у вишиванці”, – сказав він. 

Ющенко також зазначив, що не бачить відмінностей в ідеології БЮТ і Партії регіонів. Він не виключив, що ці дві політсили зможуть знову об`єднатися, зокрема, навколо проекту зміни Конституції України. 

Ющенко обізвав Тимошенко бомжем 

Він висловив переконання і тому, що “у серпні-жовтні поточного року вони повернуться до цієї ідеї, і крім встановлення двопартійної системи, підвищать прохідний бар`єр (до парламенту – ред.)”. 

Також, лідер Нашої Україна підкреслив, що не буде підтримувати жодної ідеї, яка буде вимагати консолідації з БЮТ. 

Раніше, 7 травня, лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що екс-президент України, лідер партії Наша Україна Віктор Ющенко їй не партнер. Також лідер БЮТ пообіцяла, що ніколи не дозволить собі публічно критикувати соратників по опозиції, так як ситуація, що склалася вимагає згуртованості опозиційних сил.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня