Ющенко: Наша Україна повинна мати персонального представника у ВР

Ющенко: Наша Україна повинна мати персонального представника у ВРЛідер партії Наша Україна Віктор Ющенко заявляє, що його політична сила повинна активно брати участь у місцевих виборах.

Про це він сказав сьогодні на засіданні Ради Нашої України. 

“Ми повинні активно взяти участь у виборах до місцевих органів самоврядування”, – сказав Ющенко. 

Він спрогнозував, що протягом місяця-півтора буде визначена дата, а також виборча система, за якою будуть проводитися вибори до місцевих органів влади. 

Ющенко: Ми повинні активно взяти участь у виборах до місцевих органів самоврядування

Лідер Нашої України вважає, що Партія регіонів і БЮТ, не дивлячись на свої передвиборчі обіцянки повернутися до мажоритарної системи, все ж таки залишать змішану систему виборів, щоб таким чином зберегти свій політичний вплив на місцях.

Ющенко відзначив, що і за таких умов Наша Україна повинна активно брати участь у місцевих виборах і висувати в депутати і мери кандидатури авторитетних і впливових людей. 


При цьому він запропонував провести рейтингове голосування за цих кандидатів. 

Ющенко: Наша Україна повинна мати персонального представника в парламенті

Крім того, лідер Нашої України зазначив, що партія повинна підготуватися до місцевих виборів, провівши зміни всередині партії і визначившись з фінансовими питаннями. 

Ющенко повідомив про створення комісії на чолі з Юрієм Єхануровим, яка має дати відповіді на всі чутливі питання, пов`язані з фінансуванням партії. 

Також важливим аспектом реформування Нашої України Ющенко назвав згуртування однодумців у лавах партії. 

Він підкреслив, що НУ не має бути “кадровим донором” для інших політичних сил, а, навпаки, повинна привертати до себе найвпливовіших і найавторитетніших людей, в тому числі на регіональному рівні. 

Також лідер Нашої України поставив завдання консолідувати парламентську фракцію партії. 

“Наша Україна повинна мати персонального представника в парламенті”, – сказав він, назвавши неприпустимим те, що деякі депутати, хоч і є членами Нашої України, працюють на інші групи в парламенті. 

Раніше, Ющенко заявив, що співпраця з Блоком Юлії Тимошенко може привести до знищення його політичної сили.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня