На Хрещатику розгорнули синьо-жовту стрічку довжиною 725 метрів

На Хрещатику розгорнули синьо-жовту стрічку довжиною 725 метрівДо Дня Києва партія За Україну! провела акцію Зроби це! За Україну! в рамках якої на Хрещатику розгорнули найдовшу в Україні синьо-жовту стрічку.

Як повідомили в прес-службі партії За Україну!, довжина стрічки – 725 метрів. Вона простягнулася від Майдану Незалежності і практично до Бессарабської площі.

Для встановлення рекорду на акцію запросили представників Книги рекордів України.

Після того як стрічка була розгорнута, кожен бажаючий зміг отримати її частину. Акція відбулася в рамках кампанії з розповсюдження синьо-жовтої символіки Пов`яжи синьо-жовту стрічку, яку в різних регіонах проводить За Україну!.

“Стрічка-рекордсменка розійшлася між людьми буквально за лічені хвилини, – повідомила координатор акції Наталія Власенко. – Свій відрізок стрічки отримали не тільки ті люди, які приєдналися до встановлення рекорду, допомагаючи активістам” За Україну! “розгорнути її, але й кожний бажаючий.

“Своєю акцією ми ще раз продемонстрували, що українців багато, і вони готові об`єднуватися навколо синьо-жовтого прапора, навколо України”, – сказала Власенко.


***

Кампанія Пов`яжи синьо-жовту стрічку! стартувала 14 травня на Майдані Незалежності в Києві. За словами організаторів, акція проводиться з метою привернути увагу влади до того, що мільйони українців не згодні з політикою чинного уряду, Президента і Верховної Ради, які крок за кроком здають національні інтереси України.

Нагадаємо, 6 травня, в Севастополі розгорнули 300-метрову Георгіївську стрічку.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня