Янукович привітав жителів Києва з Днем міста

Янукович привітав жителів Києва з Днем містаПрезидент України Віктор Янукович вважає, що Київ повинен перетворитися на місто, яке буде стояти в одному ряду з кращими європейськими столицями.

Про це він заявив з нагоди чергового Дня Києва.

Як повідомляє прес-служба Президента, у вітанні, зокрема, зазначається: “Я народився в іншому краї, і серце моє, безперечно, належить йому. Але з першого дня, з того часу, як мені довелося переїхати на роботу до столиці України, я відчув колосальну притягальну силу Києва. Воістину, це місто на берегах Дніпра Бог дав нашому народу “.

Янукович: Я народився в іншому краї, і серце моє, безпепречно, належить йому.

“День Києва – це не тільки день великого, красивого і багатого історією міста. Міста зі славним минулим, гідним сучасним і, переконаний, щасливим майбутнім. День Києва – це день столиці всієї України. День, у який відчуття свята відвідує всіх жителів України” , – йдеться у привітанні.

“Я радію з кожним киянином, коли бачу, як розцвітає столиця нашої держави. І я сумую з кожним з мешканців Києва, коли бачу, як довгобуди або безвідповідальність чиновників спотворює образ великого міста. Київ – візитна картка всієї України. І від того, якою бачать нашу столицю, значною мірою залежить і те, як бачать всю Україну. Але Київ має і величезний невикористаний потенціал “, – додав Янукович.

Янукович: Я сумую з кожним з мешканців Києва, коли бачу, як довгобуди або безвідповідальність чиновників спотворює образ великого міста.

Також глава держави вказав на те, що Київ “вимагає значно більшої уваги, ніж влада надає їй. Київ повинен перетворитися на місто, який буде стояти в одному ряду з кращими європейськими столицями”. “І ми доб`ємося цього”, – зазначив Янукович.

“Хочу додати, що доля Києва – це справа кожного з нас, кому доля подарувала щастя бути киянином – і влади, і жителів. Тому давайте всі разом берегти наше місто, і робити все від нас залежне, щоб він ставав все більш красивішим”, – йдеться у привітанні.

Раніше повідомлялося, що до Дня Києва партія За Україну! провела акцію Зроби це! За Україну!, В рамках якої на Хрещатику розгорнули найдовшу в Україні синьо-жовту стрічку.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня