Начальник Генштабу ЗСУ відмовився працювати з двічі засудженим Президентом

Начальник Генштабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Іван Свида подав рапорт про відставку.
Про це в суботу повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

“Як офіцер і відповідальна людина, я готовий працювати в складних умовах на зміцнення оборони країни. В ситуації, що склалася, я визнаю право президента реалізувати його бачення шляхів розвитку Збройних Сил. Він це робитиме з іншим начальником Генерального штабу”, – пояснив свої мотиви відставки Свида.

“Я за посаду не тримаюся. Вдячний генералам, офіцерам, усьому особовому складу Збройних Сил за ті не прості і відповідальні завдання, які нам спільно вдалося реалізувати в інтересах зміцнення обороноздатності України”, – додав він.

Рапорт генерала армії України Свиди повинен розглянути Президент України – Верховний головнокомандувач ЗСУ і своїм указом звільнити його або з посади, або з військової служби.

Іван Свида був призначений начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем ЗСУ 18 листопада 2009 року.

Як повідомлялося раніше, у відставку пішли Командувач Військово-морськими силами адмірал Ігор Тенюх і командувач Повітряними силами генерал-полковник Іван Руснак, обидва прихильники прозахідного розвитку України і політики Ющенка.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня