«Регіонал»: Україна для нахабної Росії – ніхто

Депутат від Партії регіонів Володимир Ландик критикує ставлення російської влади до України, повідомляє Газета по-українськи.
«Мені дуже не сподобалася остання зустріч Медведєва з нашими олігархами. Вони хотіли качати туркменський, казахський газ через російську територію, а Росія сказала їм: «До побачення». Ми ж Росії ніколи не говорили «до побачення», – сказав він.

«Росія – це дуже хитра, нахабна країна. Вона вже не єльцинська. Це він говорив: «Просинаєшся і думаєш, що ти зробив для України». Ці вже просинаються і думають: що вкрасти в України», – говорить нардеп.

На питання про те, чи здатна влада говорити Росії категоричне «ні», Ландик відповів: «Якщо йдеться про газову трубу, то відразу і Микола Азаров, і Юрій Бойко заговорили по-іншому. Видно було, що ніхто трубу не віддасть ні в який консорціум. Якщо ми раніше говорили, що подумаємо, то тепер – нічого не буде».

Кажучи про угоду про продовження перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Криму, він сказав: «Знаєте, що таке Україна для нахабної Росії? Ми ніхто. І раптом – з Севастополя копняком! І вони підуть на все, аби бути тут з іржавими непотрібними мильницями. І ми розуміємо, що Росія знизила ціну на газ на 100 доларів лише тому, аби там залишитися. І я не дуже вірю, що вона нам дасть обіцяні 40 мільярдів».

За словами Ландика, йому і всій фракції соромно, коли з антиукраїнськими висловлюваннями виступають однопартійці Вадим Колесніченко і Михайло Чечетов.

Крім того, він упевнений, що коли Україна буде сильною, її «покличуть і до Європи, і до Америки, і до Африки».


 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня