Опозиціонер, фронтовик, Кролік Сєня: Янукович – не злочинець, а Тимошенко з Тягнибоком – йому не друзі

Яценюк вважає, що влада Януковича поки не злочинна, а опозиція здатна об’єднатися лише перед виборчою кампанією.
Про це заявив лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк в ефірі програми “Чорне і біле” на телеканалі ТВі, акцентує “Українська правда”.

“Якщо йти по шляху мітингової діяльності зараз, яєць і шашок, ти будеш маргіналом. Ти тоді не лідер. Ти просто людина, яка бореться за владу”, – зазначив він.

“Немає поки ситуації, в якій можна вийти і сказати: “це злочинна влада”. Вони тільки при владі 100 днів. І це навіть смішно”, – заявив Яценюк.

“Начебто б Янукович когось десь продпрессовивает. Поки ніхто не розуміє, кого, де і за що. І взагалі-то у свідомості людей – абсолютно правильно”, – сказав політик.

За його словами, це природне бажання народу, щоб тих, хто “були при владі і біля корита просто залучили до відповідальності”.

“Як тільки Янукович буде далі пресувати, і чим більше він це буде робити, тим швидше прийде розуміння про те, що цей режим становить небезпеку для виборця”, – заявив Яценюк.

“Можна вивести на мітинг. Можна покричати. Проти чого кричати?…Я так припускаю, що їм напишуть досить непоганий план реформ”, – зазначив політик.

“Мені хотілося б прочитати план реформ, який я чекаю від Януковича, і сказати – це непогано, а це погано. Ось ці речі я підтримую, а ось ці – не підтримую”, – сказав він.

Яценюк висловив упевненість, що влада прийме рішення про “лібералізацію ринку землі, а точніше про продаж землі сільгосппризначення”. “У цьому плані у мене є десятки заперечень стосовно схем, як це робити”, – заявив політик.

Окремі опозиційні сили можуть об`єднатися перед виборчою кампанією

“Я не виключаю, що перед парламентською кампанією або перед будь-якою іншою кампанією з виборів, піде процес об`єднання. Але не всіх опозицій відразу, а окремих опозиційних сил”, – зазначив він.

У той же час Яценюк заявив: “Я хочу розвіяти міф про те, що опозиція повинна бути об`єднана. Як я можу об`єднатися з Тимошенко і Тягнибоком?”.

“Коаліція в цьому форматі трьох-чотирьох-п`ятьох розвалитися в секунду”, – додав політик.

За його словами, “опозиція може об`єднатися тоді, коли вона розрізнено прийде до влади”.

“У випадку, якщо пройдуть парламентські вибори і опозиційні сили знайдуть в собі можливість об`єднатися не для повалення влади, а для реалізації якихось ідей у країні, тоді може бути створена коаліція”, – заявив Яценюк.

Він також зазначив: “Треба зізнатися, що в сьогоднішніх реаліях навіть Тимошенко, у якої 150 депутатів, нічого не може зробити”.

“Поки люди не усвідомлять і не відчують небезпеку особисто для себе, жодна опозиція ніколи не доведе доцільність свого існування”, – сказав політик.

Від “Аратти”. З усього вище сказаного, ми зрозуміли, що в українській політиці лише Яценюк – д`Артаньян, всі інші – особи нетрадиційної сексуальної орієнтації чоловічої статі.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня