Сьогодні Верховна Рада розгляне два варіанти Податкового кодексу

Сьогодні Верховна Рада розгляне два варіанти Податкового кодексуСьогодні, 15 червня, Верховна Рада розгляне два варіанти Податкового кодексу. Крім того, депутати розглянуть урядовий проект Бюджетного кодексу.

Зокрема, Рада розгляне проект Податкового кодексу, внесений на розгляд парламенту Миколою Катеринчуком і групою інших депутатів з фракцій Блоку Наша Україна-Народна Самооборона і Блоку Юлії Тимошенко.

До відповідного законопроекту парламент перейде після внесення змін до складу своїх комітетів, а також розгляду законопроекту про систему збору та єдиного обліку соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

Під час засідання погоджувальної ради перший віце-прем`єр Андрій Клюєв попросив депутатів у першочерговому порядку розглянути урядовий проект Податкового кодексу. “Відповідно до регламенту спочатку ми повинні розглянути аналогічний документ Катеринчука. Якщо Рада його відхилить, черга дійде до вашого документа”, – відповів Литвин.

Представники Партії регіонів упевнені, що саме так і станеться. “Ми встигнемо розглянути Податковий кодекс, який подав Катеринчук. Якщо по ньому не буде прийнято позитивного рішення, у нас з`явиться можливість у четвер розглянути вже новий документ”, – сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Крім цього, у вівторок парламент визначиться з включенням до порядку денного сесії ряду законопроектів, серед яких і запропоновані Кабінетом міністрів зміни до Бюджетного кодексу.

Верховна Рада розгляне і кілька законопроектів у сфері регулювання дозвільної системи ведення господарської діяльності, ліцензування, проект про введення державної монополії на здійснення лотерейної діяльності.

На порядку також святкування на державному рівні ювілейних дат у 2010 році і проект постанови про збереження комплексу Києво-Печерської Лаври та подальший розвиток Національного Києво-Печерського історичного заповідника.

У той же час у проекті порядку денного пленарного тижня не виявилося жодного документа, проти ухвалення якого раніше виступали представники опозиції: Про всеукраїнський референдум (передбачає можливість прийняття Конституції на референдумі), Про основи внутрішньої і зовнішньої політики (виключає з законодавства декларацію про намір України стати членом НАТО), Про судоустрій і статус суддів (обмежує повноваження Верховного суду), а також Про порядок організації і проведення мирних заходів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня