Восени НУ-НС може увійти до коаліції замість комуністів

Восени НУ-НС може увійти до коаліції замість комуністівФракція Наша Україна – Народна самооборона може увійти до парламентської коаліції замість комуністів, заявив Газете по-киевски голова київської міської організації партії Наша Україна Юрій Єхануров.

“Якщо вдасться домовитися усередині фракції НУ-НС про відновлення реальної роботи, то восени можна ставити питання про входження до коаліції і виведення звідти комуністів”, – заявив Єхануров.

Він також розповів, чому на політичній арені не спостерігається активних дій з боку партії Наша України. “Зараз йде критичний розбір помилок. Партія зазнала втрат, так як свого часу виступила донором для створення декількох політичних організацій: За Україну, Єдиного Центру, Української платформи, політичних об`єднань Анатолія Гриценка та Арсенія Яценюка”, – заявив він.

Єхануров також назвав причини поразки Нашої України на останніх виборах. “Ми не знайшли потрібних гасел і програм, які були б цікаві всій Україні. Через це, загалом-то, і зазнали поразки на виборах: як президентських, так і парламентських. У нас було багато популістських гасел: замість об`єднання НУ з Партією регіонів у рамках коаліції з подальшим формуванням уряду, ми допустили комуністів до влади. І те, що вони зараз біля керма, – пряма вина НУ “, – заявив політик.

Він також дав оцінку заворушенням у Раді під час ратифікації угоди про базування російського флоту в Криму. “Вважаю, що окремі депутати НУ-НС піддалися на провокацію БЮТ. Те, що били депутатів з НУ доводить, що була змова. За діям у парламенті – наявності парасольок, розставлених, де треба, людей – зрозуміло: сценарій завчасно” здали “керівництву парламенту і Партії регіонів “, – заявив газеті Єхануров.

На запитання про те, навіщо це потрібно було БЮТ, політик відповів, що для того, щоб все-таки прийняли закони, за які проголосували в той день. “І зробити це потрібно було чужими руками”, – заявив Газеті по-київськи політик.

Нагадаємо, у квітні екс-прем`єр-міністр України, керівник київської організації партії Наша Україна Юрій Єхануров заявив, що більшість депутатів від фракції НУ-НС можуть увійти до коаліції Стабільності і реформ, але лише за умови, що з неї вийдуть комуністи. “Більшість фракції НУ-НС вже зріє до коаліції з регіоналами”, – зазначив він. Як відомо, зараз до складу коаліції входять 250 депутатів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня