У НУ-НС спростували заяву Єханурова про можливе входження фракції в коаліцію

У НУ-НС спростували заяву Єханурова про можливе входження фракції в коаліціюДепутат Верховної Ради, член фракції Блоку Наша Україна – Народна самооборона, член депутатської групи За Україну! Ксенія Ляпіна виключила входження її фракції до складу коаліції Стабільність і реформи.

“Фракція не буде вести такі переговори і ні в яку коаліцію з регіонами входити не буде”, – сказала Ляпіна сьогодні на брифінгу.

При цьому вона назвала заяви про можливе входження НУ-НС до коаліції восени безпідставними і провокаційними.

Нагадаємо, що раніше про це заявив керівник Київської міської організації партії Наша Україна, екс-прем`єр-міністр Юрій Єхануров. Зокрема, він спрогнозував, що фракція НУ-НС може увійти до парламентської коаліції замість комуністів.

Про те, що більшість нардепів-нунсівців можуть увійти до коаліції, але лише за умови, що з неї вийдуть комуністи, Єхануров заявляв ще у квітні. “Більшість фракції НУ-НС вже зріє до коаліції з регіоналами”, – зазначав тоді він.

Ініціатива про вихід КПУ з коаліції вже пролунала і з боку самих комуністів. “Я буду наполегливо ставити питання про вихід КПУ з коаліції”, – заявив, зокрема, минулого тижня депутат Леонід Грач. “Ми не можемо при такому розвитку подій залишатися в коаліції. Нас втягують за вказівкою МВФ до підвищення пенсійного віку, підвищення до 10 годин робочого дня. Все це антикомуністичні ідеї. То з ким ми дружимо?”, – наголосив політик. Крім того, різку критику на адресу партнерів по коаліції на вихідних висловив і лідер Компартії Петро Симоненко.

Тим часом, віце-спікер парламенту, член БЮТ Микола Томенко заявив, що партія влади за входження представників опозиції у свою коаліцію платить по 300 тисяч доларів: “З розмов знаю, що перебіжчикам платять” підйомні “- для морального заспокоєння. Починали з декількох мільйонів доларів, а зараз говорять про 300 тисяч. Потім кожен місяць доплачують “за шкідливість”. Кому 10 тисяч доларів, кому 25. Здійснюють жорсткий моніторинг: потрібно ходити на засідання, голосувати “.

Станом на сьогоднішній день коаліція Стабільність і реформи налічує 250 народних обранців. Серед них – 19 нардепів від БЮТ, 8 – від НУ-НС.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня