Табачник звинуватив Луценка у руйнуванні системи підготовки міліціонерів

Табачник звинуватив Луценка у руйнуванні системи підготовки міліціонерівМіністр освіти і науки Дмитро Табачник звинуватив попереднє керівництво Міністерства внутрішніх справ України у руйнуванні системи підготовки кадрів для органів внутрішніх справ.

“Попереднє керівництво МВС зруйнувало систему підготовки кадрів для внутрішніх справ”, – сказав голова Міносвіти.

При цьому він наголосив, що при попередньому керівництві у відомстві “відбувалася масова відмова в університетах МВС від підготовки за спеціальністю правоохоронна діяльність, яка в Європі називається поліцейська справа”.

“І тільки новий міністр Могильов почав розбиратися з цією ситуацією”, – стверджує Табачник.

Він висловив здивування тим, що МВС містила цілий ряд вузів, які масово відмовлялися від спеціальності “правоохоронна діяльність” і переходили на спеціальність правознавство, тобто, за словами Табачника, “фактично комерціалізовувались”.

Також він повідомив, що наразі МВС спільно з Міністерством освіти створило робочу групу з реформування вищої освіти та забезпечення кадрами вищої якості.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня