Жванія: Луценкові скрізь ввижаються валізи з грошима і теорії змови

Жванія: Луценкові скрізь ввижаються валізи з грошима і теорії змовиДепутат Верховної Ради, член фракції блоку Наша Україна-Народна самооборона Давид Жванія відкидає звинувачення колишнього міністра внутрішніх справ, лідера руху НС Юрія Луценка в спробах підкупу депутатів для їх переходу до складу коаліції.

Про це йдеться в заяві прес-служби Жванії.

“Юрій Віталійович, очевидно, дуже хоче на відпочинок, тому йому ввижаються скрізь “валізи під стінками”, – сказано в ньому.

“Якщо Луценко буде і далі безпідставно звинувачувати всіх і вся в смертних гріхах, йому рано чи пізно доведеться відповідати за свої слова в суді і публічно перепрошувати за брехню”, – йдеться в заяві.

Жванія каже, що причиною його переходу в коаліцію стали розбіжності у поглядах з Луценком.

“Якщо багаторічний соратник йде, значить, потрібно робити висновки про себе і свою поведінку, а не влаштовувати істерику публічну з елементами самобичування та теорії змови. У кого немає сміливості визнати свої помилки – той не буде розвиватися як політик і як людина”, – говориться в заяві.

Прес-служба депутата критикує лідера Народної самооборони за курс, фактично взятий на злиття з Блоком Юлії Тимошенко.

“Для кожного є вибір: або залишатись п`ятим колесом до опозиційного воза, що нікуди не їде, адже кожен з керівників тягне в свій бік, або робити сміливий крок вперед, і починати нарешті працювати на реформи і об`єднання країни”, – йдеться в заяві.

Жванія наголошує, що все минуле потрібно перевернути і йти далі вперед.

Як повідомлялося, раніше Луценко заявив, що в спробах підкупу депутатів для переходу в коаліцію бере участь Жванія, який, крім того, є ідеологом створення в парламенті нової депутатської групи Право вибору.

18 червня депутати Верховної Ради від НУ-НС Валерій Борисов, Давид Жванія, Володимир Марущенко, Олег Новіков, Сергій Харовський та Віктор Шемчук увійшли до коаліції Стабільність і реформи.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня