Ще один депутат від НУ-НС може увійти до коаліції, “щоб звільнити Табачника”

Ще один депутат від НУ-НС може увійти до коаліції, Народний депутат від фракції НУ-НС, член депутатської групи Народна самооборона Катерина Лук`янова не виключила можливості свого входження до парламентської коаліції.

Лук`янова зазначила, що остаточне рішення з даного питання ще не прийняла. “Я думаю над тим, що треба шукати якийсь вихід з ситуації, яка склалася. Я думаю над тим, що Табачник – ворог держави, і він не може перебувати на своїй посаді, але опозиція нічого вдіяти з цього приводу не може”, – сказала Лук`янова. 

За її словами, вона готова увійти до коаліції, якщо її голос почують. “Тому якщо мій голос у коаліції почують, і це допоможе зняти з посади таких людей, як Табачник, то, можливо, я вступлю до коаліції”, – сказала нардеп. За її словами, остаточне рішення не прийнято, оскільки “я ще не маю відповідей на багато питань”.

Також Лук`янова зазначила, що приводом для роздумів про входження до коаліції стало спілкування з народними депутатами, які увійшли до депутатської групи Право вибору, очолюваної Давидом Жванією (фракція НУ-НС, також член Народної самооборони), зокрема, з Віктором Шемчуком і Сергієм Харовським. “Це люди, яких я дуже поважаю”, – додала вона. 

Якщо мій голос у коаліції почують, і це допоможе зняти з посади таких людей, як Табачник, то, можливо, я вступлю до коаліції” – Лук`янова

Лук`янова вважає безпідставними звинувачення лідера Народної самооборони Юрія Луценка з приводу того, що нібито депутатам від опозиції за входження до коаліції пропонують півтора мільйона доларів. “У мене питання – а пан Луценко ці гроші бачив?”, – зазначила депутат. 

За її словами, “демократичний табір згубило навішування ярликів один на одного і нерозуміння позиції іншого”. “Якщо думка одного відрізняється від думки іншого, то це не означає, що він ворог чи продажний”, – додала Лук`янова. Вона зазначила, що необхідно було “сісти й подумати і знайти якийсь вихід із ситуації”.

“При нинішній ситуації в парламенті робити нема чого. Бо приходити тільки і реєструватися в парламенті і при цьому зовсім не виконувати свої обов’язки як депутата – це мене не влаштовує”, – заявила К.ЛУК’ЯНОВА. “Мене виборці не посилали, щоб я просто отримувала гроші в парламенті – заробітну плату, а для того, щоб я приймала якісь закони”, – додала депутат. 

Лук`янова підкреслила, що ні про які гроші за входження в коаліцію не йдеться. “Я на метро як їздила, так і їжджу. Людина, в якої півтора мільйона, на метро не їздить”, – додала вона. 

Лук`янова: “Мене виборці не посилали, щоб я просто отримувала гроші в парламенті – заробітну плату, а для того, щоб я приймала якісь закони”Відповідаючи на запитання, як вона почуватиме себе в коаліції, проти якої нещодавно так активно виступала, зокрема, під час ратифікації харківських угод, Лук`янова підкреслила: “Я і зараз виступаю проти харківський угод, я не змінила своїх поглядів, але я вважаю, що саме Володимир Литвин винен у тому, що відбувається, адже Віктор Янукович декларував свою позицію давно, а спікер парламенту …”. 


Говорячи про групу Народна самооборона в парламенті України, Лук`янова зазначила, що “в останні два місяці група не збиралася і не обговорювала жодного питання, тому постало питання про створення іншої групи, яка почне діяти, – Право вибору. За її словами, до цієї групи на сьогодні входять 11 народних депутатів. Вона сказала, що також увійшла до групи Право вибору”.. 

я вважаю, що саме Володимир Литвин винен у тому, що відбувається, адже Віктор Янукович декларував свою позицію давно, а спікер парламенту …” – Лук`яноваНагадаємо, 18 червня 6 народних депутатів з фракції НУ-НС поповнили лави коаліції Стабільність і реформи: Валерій Борисов, Давид Жванія, Володимир Марущенко, Олег Новіков, Сергій Харовський та Віктор Шемчук. Жванія, Марущенко, Новіков, Харовський і Шемчук входять до депутатської групи Народна самооборона. Олег Новіков при цьому повідомив, що у Верховній Раді сформувалася нова група Право вибору з близько 20 народних депутатів, які увійшли до коаліції. Координатором цієї групи, за словами Новикова, став Давид Жванія. 


Таким чином на сьогоднішній день до складу коаліції входять 256 депутатів народних, у тому числі 19 бютівців і 14 нунсівців.

У своєму інтерв`ю виданню Коммерсант-Україна лідер Народної самооборони Юрій Луценко розповів, чому його соратники відмовилися бути опозиційними політиками і приєдналися до парламентської коаліції. “Для мене це серйозний удар, удар під дих”, зазначив він. Більше того, Луценко повідомив, що в кабінеті голови апарату Верховної Ради ведуться торги щодо вступу до коаліції. “Верх цинізму в тому, що ці торги ведуться в кабінеті голови апарату Верховної Ради, в присутності голови нібито опозиційної фракції НУ-НС, бізнес-партнер якої, Давид Жванія, купує людей, пропонуючи одразу відкрити валізу. Ці валізи вишикувані прямо під стінкою” , – сказав Луценко. 

Також у своєму інтерв`ю Луценко спрогнозував, що вже цього тижня буде ухвалено рішення про ліквідацію депутатської групи Народна самооборона у Верховній Раді.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня