Янукович щасливий, що Кравчук взявся за корисну справу

Янукович щасливий, що Кравчук взявся за корисну справуПрезидент України Віктор Янукович запевнив першого президента України Леоніда Кравчука, що всіляко сприятиме дотриманню в Україні законодавства щодо гуманного ставлення до тварин.

Як повідомили в прес-службі Президента, Янукович подякував Кравчукові за його підтримку гуманного ставлення до тварин у нашій країні. 

Голова держави відзначив, що питання захисту тварин потребує постійної уваги, і що “Леонід Макарович справді зайнявся дуже потрібною і корисною справою”. 

“Голова Української держави висловлює Леонідові Макаровичу всіляку підтримку і сприятиме тому, щоб чиновники на місцях чітко дотримувалися законодавства, яке передбачає гуманне ставлення до тварин”, – йдеться в повідомленні прес-служби Президента України. 

Як повідомлялося, сьогодні в своєму блозі на Української правді Кравчук оприлюднив відкритий лист до Януковича, в якому попросив голову держави унеможливити жорстоке поводження з тваринами в Україні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня