Жванія заявив, що саморозпуск НУ-НС неможливий

Жванія заявив, що саморозпуск НУ-НС неможливийНародний депутат України Давид Жванія не виключає можливості переформатування коаліції. При цьому він заявив, що фракція Наша Україна – Народна самооборона не розпуститься.

Про це депутат заявив на прес-конференції.

Жванія наголосив: “Нас не влаштовує наявність комуністів (у коаліції – ред.)”. Він висловив сумнів з приводу можливості проведення реформ за участю фракції КПУ.

За його словами, новостворена депутатська група Право вибору хоче зробити все для того, щоб “провести необхідні ліберальні реформи, які сьогодні вже назріли і потрібно виходити з рамок фобій, міфів і обманів, як населення, так і виборців”.

“Як тільки ми наберемо необхідну за потужністю силу, ми будемо ставити багато питань в рамках коаліції, які для нас є принциповими, може, і з приводу переформатування”, – сказав він.

Він повідомив, що в Меморандумі про створення депутатської групи Право вибору сказано, що “для нас критично неприродна участь представників комуністичної ідеології в ліберальній за суттю коаліції”. “Значить, ми будемо нівелювати цей вплив за допомогою політичного інструментарію”, – сказав Жванія.

Говорячи про фракцію НУ-НС, Жванія заявив, що згідно з регламентом Верховної Ради саморозпуск фракції неможливий.

“Це голосно звучить, але такої формули не існує в регламенті парламенту”, – зазначив Жванія.

Як повідомлялося, заступник голови фракції блоку Наша Україна – Народна самооборона Третьяков у коментарі для Дзеркала тижня сказав, що виступає за розпуск фракції НУ-НС.

Сьогодні, 23 червня, Жванія оголосив про створення депутатської групи Право вибору.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня