Укргазпром звинуватив Жванію у плагіаті

Укргазпром звинуватив Жванію у плагіатіНародні депутати Давид Жванія і Віктор Шемчук незаконно запозичили словосполучення Право вибору, оголосивши публічно про таку назву депутатської групи у Верховній Раді України.

Як повідомили в прес-службі корпорації Укргазпром, таку заяву зробив президент Укргазпрому, кримчанин Олександр Малахов.

Малахов зазначив, що минулого року його білборди з написом Право вибору було розміщено по всій території України і в тому числі – Криму. Особливо багато їх було на євпаторійському шосе кримської столиці, яке веде до сімферопольському аеропорту.

Президент корпорації Укргазпром проти того, щоб під назвою Право вибору існувала депутатська група у ВР Україні чи будь-яке інше утворення.

“Є елементарні етичні норми. Народні депутати Давид Жванія і Віктор Шемчук могли б хоча б поцікавитися, а чи немає вже у когось прав на цей бренд? – зауважив він.

За словами Малахова, цих відомих народних депутатів, один з яких юрист зі стажем, аж ніяк не прикрашає подібний вчинок.

Малахов також зазначив, що дане “запозичення” є порушенням закону Про авторські та суміжні права. Однак він ще не вирішив, чи буде звертатися до суду для захисту авторських прав.

Як повідомлялося, 23 червня Давид Жванія оголосив про створення депутатської групи Право вибору.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня