Тимошенко згодна зустрічатися зі співробітниками Генпрокуратури

Тимошенко згодна зустрічатися зі співробітниками ГенпрокуратуриЛідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що готова зустрічатися зі співробітниками Генеральної прокуратури України.

Про це екс-прем`єр-міністр України заявила в ефірі телеканалу Інтер, у п`ятницю ввечері, 25 червня. 

Також Тимошенко заявила, що заяви БЮТівця Івана Деньковича по ній не відповідають дійсності. 

Так вона прокоментувала слова депутата, зокрема, про те, що особняк лідера БЮТ під Києвом їй “побудував кримінальний бізнес”.

Проти Тимошенко порушили кримінальну справу

“Генпрокуратура і під час, коли я була прем`єром, і зараз належала й належить близьким людям з оточення Януковича. Є претензії – будь ласка, розбирайтеся, з`ясовуйте ситуацію і виносьте певні рішення”, – сказала Тимошенко.
Азаров: Тимошенко треба притягти до відповідальності

“Денькович – це як раз той депутат, який перейшов до коаліції, написав заяву, потім відкликав, потім знову написав. Таке сум`яття в серце. Завжди такі люди, які зраджують, які йдуть таким хибним шляхом взяття грошей, знаходять для себе виправдання”, – зазначила лідер БЮТ.

Тимошенко: Генпрокуратура і під час, коли я була прем`єром, і зараз належала й належить близьким людям з оточення Януковича. На питання, чи буде вона подавати до суду на Деньковича, Тимошенко відповіла: “Навіщо? Є Генпрокуратура, нехай бере цю заяву Деньковича, і йде і доводить, правда це чи неправда, а ми відкриті до будь-яких зустрічей з Генпрокуратурою, як з добрим репресивним органом влади “. 

“Окремі щури біжать, так нехай біжать, що поробиш”, – додала вона. Лідер БЮТ знову наголосила, що орендує свій будинок. 

“Під час виборчої кампанії розклали кожного кандидата в президенти буквально на складові, ви знаєте, що я запрошувала журналістів до себе в гості, ще раз повторюю вам це запрошення, ви можете з наступного тижня прийти”, – заявила Тимошенко, звертаючись до журналістів.

Тимошенко: Моя сім`я цей будинок орендує, ми платимо за це чесну оренду, і ми живемо в орендованому будинку. “Моя родина цей будинок орендує, ми платимо за це чесну оренду, і ми живемо в орендованому будинку”, – наголосила вона. 

Нагадаємо, 24 червня, лідер БЮТ Юлія Тимошенко закликала співробітників Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України “не виконувати злочинних доручень та замовлень, що надходять від представників команди Янукович”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня