Азаров і Шуфрич терміново відбули до Чернівецької області

Азаров і Шуфрич терміново відбули до Чернівецької областіПрем`єр-міністр Микола Азаров та міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич відбули до Чернівецької області ознайомиться з ходом ліквідації наслідків повені.

“Главадержави Віктор Янукович візьме доповідь МНС про ситуацію і вжиті заходи, оглянеоб`єкти на території, що постраждала під час стихійного лиха, та поспілкуєтьсяз жителями області”, – повідомляють у Міністерстві з надзвичайнихситуацій. 

На сьогоднішнійдень 18 населених пунктів, 181 будинок та 310 га сільськогосподарських угідьзалишаються підтопленими через рясні опади, що випали 22-24 червня.

Безгазопостачання залишається 5 населених пунктів. Спостерігається подальшезниження рівнів води в річках.

Всього доліквідації наслідків стихії залучено 978 осіб і 149 одиниць техніки, у томучислі від МНС 375 чоловік особового складу і 54 одиниць техніки.

Нагадаємо, щовлітку 2008 року на заході України в результаті повеней правління оголошувалоНП. Тоді в Чернівецькій обл. постраждало близько 65 населених пункти.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня