Батьківщина відмовилася відновити в партії депутата, який розповів про особняк Тимошенко

Батьківщина відмовилася відновити в партії депутата, який розповів про особняк ТимошенкоПолітична партія Всеукраїнське об`єднання Батьківщина відмовилася відновити депутата Верховної Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко Івана Деньковича в партії.

Як заявили у Львівській обласній організації БЮТ, Деньковича було виключено з партії за грубе порушення партійної дисципліни і вимог статуту.

При цьому партія не бачить необхідності розглядати питання про відкликання Деньковичем заяви про вихід з партії, оскільки його виключено не у зв`язку з цією заявою.

Рішення про виключення з партії приймалося до того, як Денькович подав заяву про вихід з Батьківщини.

Як повідомлялося, Денькович до недавнього часу очолював Львівську обласну організацію Батьківщини, але 4 червня вийшов з лав партії.

18 червня він дав інтерв`ю Експресу, де, зокрема, стверджував, що особняк Тимошенко під Києвом їй “побудував кримінальний бізнес, а броньований Mercedes купив бізнесмен з Дніпропетровська Гарегін Арутюнов”. 23 червня Денькович відкликав свою заяву про вихід з партії Батьківщина.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня