Партія Яценюка звинуватила Гриценка у брехні і порадила йому звернутися до дружини

Партія Яценюка звинуватила Гриценка у брехні і порадила йому звернутися до дружиниФронт змін заявив, що поширена народним депутатом України Анатолієм Гриценком інформація про те, що в січні 2006 року Міністерство економіки України під керівництвом Арсенія Яценюка не висловило ніяких застережень щодо створення СП УкрГаз-Енерго, не відповідає дійсності.

“Арсеній Яценюк завжди виступав за прозорі ринкові відносини в газовій сфері. У 2006 році у Міністерства економіки під керівництвом Арсенія Яценюка були чіткі заперечення щодо статуту і діяльності підприємства з дистрибуції газу ЗАТ УкрГаз-Енерго – спільної компанії НАК Нафтогаз України і RosUkrEnergo”, – зазначив Фронт змін у своїй заяві.

У прес-службі партії наголосили, що в Арсенія Яценюка були обґрунтовані сумніви щодо самої ідеї створення такого підприємства, яке він публічно назвав “агентством з банкрутства української економіки”.

“Відповідну інформацію Анатолій Гриценко міг би легко знайти в матеріалі “Агентство з банкрутства української економіки” поки не створено?” тижневика Дзеркало тижня, де першим заступником головного редактора працює дружина Анатолія Степановича – Юлія Мостова (№ 5 від 11-17 лютого 2006 року). Арсеній Яценюк як міністр економіки зробив все для того, щоб зробити неможливим захоплення цим спільним підприємством державного майна України. Саме на вимогу Мінекономіки в статуті УкрГаз-Енерго було закріплено відсутність прав цієї компанії на користування та оренду державного майна. Крім цього, Мінекономіки ввело низку пунктів, які забороняють в будь-якій формі відчужувати газотранспортну систему в цілому або частинами”, – наголосили у Фронті змін.

Автори заяви також зазначили, що в 2006 році Мінекономіки домоглося включення до статуту СП норми про представництво з української сторони виключно на підставі доручень від уряду, з метою збільшення контрольованості дій представників української держави в цьому СП. “З метою забезпечення прозорості діяльності СП Мінекономіки наполягло на закріпленні в статуті УкрГаз-Енерго норми, згідно з якою аудит цієї компанії має проводитися тільки компаніями з “великої п`ятірки” світових аудиторів”, – наголошується в заяві Фронту.

“Радимо Анатолію Степановичу розгорнути інший номер Дзеркала тижня – № 6 від 18-24 лютого 2006 року – і ознайомитися з інтерв`ю з тодішнім міністром економіки Арсенієм Яценюком. У цьому матеріалі Арсеній Яценюк детально представляє позицію Міністерства економіки України щодо створення ЗАТ УкрГаз-Енерго. На момент зазначених подій Анатолій Гриценко працював в уряді і чудово знає, що тільки двоє чиновників – міністр фінансів Віктор Пинзеник і міністр економіки Арсеній Яценюк – жорстко висловилися проти зазначених схем. При необхідності це можна підтвердити, піднявши стенограми засідань Кабінету міністрів того часу. Розцінюємо озвучену Анатолієм Гриценком неправду як навмисну брехню і зразок політичної безвідповідальності і вимагаємо від нього забрати свої неправдиві слова назад”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня