Міліція затримала мешканця Одеської області, який зруйнував пам`ятник Леніну

Міліція затримала мешканця Одеської області, який зруйнував пам`ятник ЛенінуСпівробітники органів внутрішніх справ затримали 29 червня підозрюваного у кримінальній справі про руйнування пам`ятника Володимиру Леніну в місті Рені Одеської області.

Про це повідомила прес-служба Одеського облУВС.

Співробітники Ренійського відділу міліції затримали за гарячими слідами 34-річного мешканця міста Рені – власника автомобіля УАЗ-452. Правоохоронці мають намір довести, що саме цей автомобіль було використано для знесення монумента в міському парку Перемоги.

За уточненими даними, справу порушено за частиною 2 статті 296 КК України (групове хуліганство – грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю або винятковим цинізмом).

Транспортний засіб скерували на штрафмайданчик на період слідчих дій. Відомостей про підозрюваних у співучасті прес-служба не повідомила.

Нагадаємо, що міліція порушила кримінальну справу за фактом руйнування в ніч на 29 червня в місті Рені Одеської області пам`ятника Леніну. Правоохоронці виявили на місці події розбитий на шматки пам`ятник і сліди транспорту. За припущенням слідства, монумент зірвали з п`єдесталу за допомогою троса, який тягнули автомобілем.

В Одеській області 32 населені пункти мають імена діячів радянського періоду, незважаючи на указ колишнього президента Віктора Ющенка про перейменування. У 306 населених пунктах є вулиці, що мають “радянські прізвища”, причому органи місцевого самоврядування розташовані саме на цих вулицях.

За матеріалами: Репортер Одессы

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня