Кабмін схвалив введення безвізового режиму з Ізраїлем

Кабмін схвалив введення безвізового режиму з ІзраїлемКабінет міністрів схвалив проект угоди з урядом Ізраїлю про відмову від візових вимог для осіб, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України та Ізраїлю.

Відповідне розпорядження прийнято на засіданні в середу. “Кабмін затвердив проект угоди до підписання”, – сказав журналістам перший заступник міністра закордонних справ Володимир Хандогій.

За його словами, цю угоду планується підписати найближчим часом, але поки ще дата підписання узгоджується. Хандогій зазначив, що угода набуває чинності після закінчення 90 днів після завершення всіх внутрішньодержавних процедур.

Нагадаємо, в червні 2010 року уряд Ізраїлю прийняв рішення про введення безвізового режиму з Україною. Президент України Віктор Янукович високо оцінив рішення Ізраїлю і зауважив, що Київ зробить зустрічний крок.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня